Autor   Blog     0 Komentarze     Wyświetleń (398)
Prowadzenie gospodarstwa domowego wiąże się z częstym wychodzeniem po zakupy. Zawsze znajdzie się coś, co jest potrzebne w domu, czasami będą to niezbędne przedmioty codziennego użytku, artykuły spożywcze czy wreszcie przyjemności. Chociaż na co dzień się nad tym nie zastanawiamy, wyprawa na zakupy wymaga przygotowań.
Autor   Blog     0 Komentarze     Wyświetleń (627)
Sporo uwagi poświęciliśmy modzie kuchennej, tym razem jednak wkroczymy w bardziej prywatne rejony - prosto do sypialni. Jest to szczególne miejsce, w którym każdy powinien odnaleźć zasłużony odpoczynek, dlatego warto zapewnić sobie w niej doskonały relaks oraz prawdziwe estetyczne doznania.
Autor   Blog     0 Komentarze     Wyświetleń (612)
O obrusach była już mowa w poprzednim artykule, tym razem jednak tematem przewodnim będzie ich szczególna odmiana, którą są bieżniki. Bieżniki stosowane są w różnych wariantach - czasami używa się ich zamiast standardowego obrusu, innym razem natomiast służą za swoistą serwetę lub szarfę dopełniającą kompozycję.
Autor   Blog     0 Komentarze     Wyświetleń (630)
Piękne przedmioty mogą bardzo wzbogacać życie. Umiłowanie sztuki od zawsze towarzyszyło ludziom, jesteśmy bowiem z natury wyczuleni na walory estetyczne. W związku z tym człowiek od niepamiętnym czasów dążył do przeniesienia tego co piękne do swojego najbliższego otoczenia. Sztuka użytkowa zaczęła wytwarzać kunsztowne lampy, ręcznie wykonywane elementy drewniane - meble, drzwi, figurki.
Autor   Blog     0 Komentarze     Wyświetleń (310)
W poprzednich artykułach poruszaliśmy już temat prezentów, nadal nie został on jednak całkowicie wyczerpany. Dla wielu osób dziwnym może wydawać się wręczanie komuś ścierek kuchennych. Utarło się, iż taki prezent jest raczej mało oryginalny oraz po prostu nudny. Gdy już ktoś planuje podarować bliskiej osobie praktyczny prezent, zazwyczaj jest to jakiś sprzęt kuchenny.
  • 1
  • 2
Pokazuje 1 to 5 of 9 (1 Strony)